Aktuality
04.06.2018
MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“

MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“ pořádaný dne 4.6.2018 v prostorách 3. LF UK.


21.05.2018
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče", Praha, 21.5.-23.5.2018

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i částečně prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.


15.05.2018
MODUL I: Manažer kvality, jeho role v řízení bezpečí a ovlivnitelný prostor

MODUL I: "Manažer kvality, jeho role v řízení bezpečí a ovlivnitelný prostor" pořádaný ve dnech 15.5.2018 v prostorách 3. LF UK.


09.04.2018
Certifikovaný kurz Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení, Praha, 9.4.-11.4.2018

Certifikovaný kurz "Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení" si klade za cíl připravit odborníky v oblasti řízení kvality, kteří budou schopni plánovat, řídit, koordinovat, komunikovat a vyhodnocovat budování a udržování systému pro řízení kvality péče a bezpečí pacientů a připravit zdravotnické pracoviště/zařízení k akreditaci/certifikaci.


19.03.2018
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a manažer rizik ve zdravotnictví", Praha 19.-21.3.2018

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a manažer rizik ve zdravotnictví" si klade za cíl seznámit účastníky s nejčastějšími a nejzávažnějšími riziky při poskytování zdravotní péče, s účinnými nástroji aktivního vyhledávání rizika, jeho řízení a následného prověřování účinnosti opatření .

Anketa

Archív anket »

Kvalita a bezpečí v následné a dlouhodobé péči

19.09.2011

Motto: „Proč opakovat chyby druhých?“

 

Spojená akreditační komise, o.p.s. vydala v roce 2009 Národní akreditační standardy pro následnou a dlouhodobou péči s cílem rozšířit proces systematického zvyšování kvality a bezpečí ve zdravotnictví i do oblastí mimo akutní nemocniční péči. Pořádaná konference nabídla jednak metodické informace týkající se zavádění systémů procesního řízení do zdravotnických zařízení následné a dlouhodobé péče. Zároveň si přítomní posluchači měli možnost vyměnit svoje zkušenosti z řízení kvality v jednotlivých typech zařízení.
 

Zde si můžet stáhnout přednesené prezentace ve formátu PDF.

 

Zároveň jsme posluchačům slíbili videonahrávky těchto prezentací. V tuto chvíli řešíme, jak tyto objemné soubory na webu zveřejnit a brzy Vás budeme na tomto místě informovat.