Aktuality
18.06.2018
Seminář - Ošetřovatelská dokumentace po novele vyhlášky č. 98/2012 Sb.

Připravovaná novela vyhlášky č. 98/2012 Sb. s sebou přináší spoustu polemik a výkladů. Kde je pravda? Seminář si klade za cíl prostřednictvím zkušených lektorů odpovědět na otázky: „Skutečně se ošetřovatelská dokumentace ruší? Co je nepodkročitelné minimum a jak zajistit bezpečí pacienta i právní bezpečí poskytovatele zdravotní péče?“


04.06.2018
MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“

MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“ pořádaný dne 4.6.2018 v prostorách 3. LF UK.


21.05.2018
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče", Praha, 21.5.-23.5.2018

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i částečně prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.

Anketa

Archív anket »

Kvalita a bezpečí v následné a dlouhodobé péči

19.09.2011

Motto: „Proč opakovat chyby druhých?“

 

Spojená akreditační komise, o.p.s. vydala v roce 2009 Národní akreditační standardy pro následnou a dlouhodobou péči s cílem rozšířit proces systematického zvyšování kvality a bezpečí ve zdravotnictví i do oblastí mimo akutní nemocniční péči. Pořádaná konference nabídla jednak metodické informace týkající se zavádění systémů procesního řízení do zdravotnických zařízení následné a dlouhodobé péče. Zároveň si přítomní posluchači měli možnost vyměnit svoje zkušenosti z řízení kvality v jednotlivých typech zařízení.
 

Zde si můžet stáhnout přednesené prezentace ve formátu PDF.

 

Zároveň jsme posluchačům slíbili videonahrávky těchto prezentací. V tuto chvíli řešíme, jak tyto objemné soubory na webu zveřejnit a brzy Vás budeme na tomto místě informovat.