Aktuality
18.06.2018
Seminář - Ošetřovatelská dokumentace po novele vyhlášky č. 98/2012 Sb.

Připravovaná novela vyhlášky č. 98/2012 Sb. s sebou přináší spoustu polemik a výkladů. Kde je pravda? Seminář si klade za cíl prostřednictvím zkušených lektorů odpovědět na otázky: „Skutečně se ošetřovatelská dokumentace ruší? Co je nepodkročitelné minimum a jak zajistit bezpečí pacienta i právní bezpečí poskytovatele zdravotní péče?“


04.06.2018
MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“

MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“ pořádaný dne 4.6.2018 v prostorách 3. LF UK.


21.05.2018
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče", Praha, 21.5.-23.5.2018

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i částečně prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.

Anketa

Archív anket »

Předání ocenění ve FN Ostrava

autor foto: Tomáš Oborný, FNO
14.12.2012

  Fakultní nemocnice Ostrava zvolila Spojenou akreditační komisi svou nejlépe hodnocenou externí spolupracující organizací.

MUDr. Svatopluk Němeček, MBA, ředitel FN Ostrava předal ocenění v kategorii Nejlepší externí spolupracující organizace. Za Spojenou akreditační komisi jej převzal předseda správní rady MUDr. Ivan Staněk, MBA.

 

V ostravské fakultní nemocnici pořádají volbu nejlepších zaměstnanců včetně externí spolupracující organizace každoročně od roku 2008. Se Spojenou akreditační komisí spolupracuje už řadu let. Fakultní nemocnice Ostrava byla v roce 2007 první fakultní nemocnicí, která získala akreditaci SAK.