Aktuality
10.04.2017
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče", Praha, 10. - 12. 4 2017

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i částečně prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.


06.03.2017
Certifikovaný kurz "Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení", Praha, 06.3. - 08.3.2017

Certifikovaný kurz Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení si klade za cíl připravit odborníky v oblasti řízení kvality, kteří budou schopni plánovat, řídit, koordinovat, komunikovat a vyhodnocovat budování a udržování systému pro řízení kvality péče a bezpečí pacientů a připravit zdravotnické pracoviště/zařízení k akreditaci/certifikaci.


01.01.2017
NOVÉ AKREDITAČNÍ STANDARDY PRO ZZS V ROCE 2016 VYZKOUŠENY V PRAXI

V uplynulém roce vydala Spojená akreditační komise zcela nové "Akreditační standardy pro zdravotnické záchranné služby", vycházející z principů procesního řízení kvality a bezpečí ve zdravotnictví. Standardy odpovídají požadavkům ISQuA a jsou inspirovány Mezinárodními standardy pro zdravotnický transport JCI.

Anketa

Archív anket »

Předvánoční setkání spolupracovníků SAK

10.12.2016

Dne 10.12.2016 proběhlo v aule Nemocnice Milosrdných sester Sv. Karla Boromejského tradiční předvánoční sektání spolupracovníků SAK.

 

 

Za účasti téměř padesáti kolegů po zahájení akce předsedou správní rady I. Staňkem přednesl ředitel SAK D. Marx výroční zprávu o činnosti a plán akcí na rok 2017.

Jako zástupce prvního pracoviště zdravotnické záchranné služby, které úspěšně splnilo akreditační strandardy promluvil ředitel Zdravotnické záchranné služby Karlovaského kraje R. Sýkora. Předsváteční zamyšlení o Slavení, Umění a Kráse přednesl Marek Vácha. Za organizaci celé akce patří poděkování G. Frankové, J. Lopatkové a R. Wiltavskému.

 

Všem klientům i spolupracovníkům Spojené akreditační komise přeji klidné prožití svátků a vše dobré v roce 2017. D. Marx