Aktuality
12.06.2017
9. výroční odborná konference SAK „Výzvy pro kvalitu ve zdravotnictví 2017“

Spojená akreditační komise ve spolupráci s Českou společností biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky pořádá již devátý ročník odborné konference, tentokrát s názvem „Výzvy pro kvalitu ve zdravotnictví 2017“.


30.05.2017
Seminář - Chyby a omyly v přípravě a udržení akreditace - méně je více!

Systémy řízení kvality a bezpečí jsou často spojovány s nárůstem administrativy a rostoucí zátěží zdravotnických pracovníků. Je to skutečně tak nebo se jedná o pouhé nepochopení či zavádějící interpretaci? Cílem semináře je  formou kasuistik, diskusí a workshopů seznámit účastníky s nejčastějšími chybami při řízení dokumentů a záznamů.


06.04.2017
Akreditáciu poisťovne nebonifikujú

D. Marx je riaditeľom Spojenej akreditačnej komisie ČR, ktorá hodnotí nemocnice. Vlani pridelila certifikát kvality a bezpečnosti  aj trom slovenským zdravotníckym zariadeniam.

Anketa

Archív anket »

Předvánoční setkání spolupracovníků SAK

10.12.2016

Dne 10.12.2016 proběhlo v aule Nemocnice Milosrdných sester Sv. Karla Boromejského tradiční předvánoční sektání spolupracovníků SAK.

 

 

Za účasti téměř padesáti kolegů po zahájení akce předsedou správní rady I. Staňkem přednesl ředitel SAK D. Marx výroční zprávu o činnosti a plán akcí na rok 2017.

Jako zástupce prvního pracoviště zdravotnické záchranné služby, které úspěšně splnilo akreditační strandardy promluvil ředitel Zdravotnické záchranné služby Karlovaského kraje R. Sýkora. Předsváteční zamyšlení o Slavení, Umění a Kráse přednesl Marek Vácha. Za organizaci celé akce patří poděkování G. Frankové, J. Lopatkové a R. Wiltavskému.

 

Všem klientům i spolupracovníkům Spojené akreditační komise přeji klidné prožití svátků a vše dobré v roce 2017. D. Marx