Jste zde:  Hlavní strana  -»  Naši lidé  -»  Kancelář SAK
Aktuality
30.09.2019
XI. výroční odborná konference SAK

Zveme Vás k účasti na 11. výroční odborné konferenci SAK

 

"Aktuality v řízení bezpečí zdravotní péče (Prevence infekcí při poskytování zdravotní péče a Prevence rizik ve zdravotnictví)"


Konference proběhne 30. 9. 2019
od 9:00 do 17:00 hodin v Orea Hotelu Pyramida v Praze.


11.04.2019
Odborná konference ProCare a Sveta zdravia - Každý deň k vyššej kvalite

Ve dnech 11. – 12. 4. 2019 proběhla v hotel Bellevue ve Vysokých Tatrách na Slovensku odborná konference ProCare a Sveta zdravia pod názvem Každý deň k vyššej kvalite.

Anketa

Archív anket »

Kancelář SAK, o.p.s.

MUDr. David Marx, Ph.D.

Ředitel, auditor, konzultant

 

Absolvoval 1. LF UK v roce 1984 a od toho roku dosud pracuje jako pediatr ve FN Královské Vinohrady v Praze (FNKV), kde získal I. a II. atestaci z pediatrie. V roce 1992 v rámci stipendia Britské rady pracoval na Universtity of Birmingham v UK. Od roku 1993 se systematicky věnuje problematice kvality ve zdravotnictví, spoluorganizoval několik projektů USAID věnovaných této problematice, pracoval jako náměstek ředitelky FNKV pro kvalitu péče a jako poradce ministru zdravotnictví pro kvalitu. V roce 1998 během Tošovského vlády působil na MZ jako vrchní ředitel kabinetu ministryně. V témže roce spoluzakládal SAK ČR a stal se členem Správní rady Joint Commission International. Pracoval jako konzultant v řadě nemocnic v ČR v rámci jejich přípravy k akreditaci SAK ČR i JCI. V roce 2006 obhájil dizertační práci na téma Mimořádné události při poskytování zdravotní péče v ČR. Od roku 2003 pracuje v poradních orgánech MZ pro kvalitu zdravotní péče. Na 3. LF UK v Praze a na LF UP v Olomouci vyučuje veřejné zdravotnictví a sociální lékařství. Rovněž se podílí na vzdělávání zdravotnického managementu v rámci projektu HOPE. Ředitel SAK ČR, konzultant, auditor.

 
Ing. Gabriela Franková

Zástupkyně ředitele, konzultantka, auditorka

Jaroslava Lopatková

Koordinátor služeb SAK, o.p.s.

MUDr. František Vlček, Ph.D., MHA

Externí poradce, strategie a speciální projekty

 
Ing. Radek Wiltavský

agenda vzdělávacích akcí, zástupce koordinátora služeb SAK