Aktuality
18.06.2018
Seminář - Ošetřovatelská dokumentace po novele vyhlášky č. 98/2012 Sb.

Připravovaná novela vyhlášky č. 98/2012 Sb. s sebou přináší spoustu polemik a výkladů. Kde je pravda? Seminář si klade za cíl prostřednictvím zkušených lektorů odpovědět na otázky: „Skutečně se ošetřovatelská dokumentace ruší? Co je nepodkročitelné minimum a jak zajistit bezpečí pacienta i právní bezpečí poskytovatele zdravotní péče?“


04.06.2018
MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“

MODUL II: „Řízení informací v kontextu trestněprávní odpovědnosti“ pořádaný dne 4.6.2018 v prostorách 3. LF UK.


21.05.2018
Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče", Praha, 21.5.-23.5.2018

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i částečně prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.

Anketa

Archív anket »

Naši lidé - Správní a dozorčí rada SAK

člen:
 
MUDr. MICHAL PELÍŠEK, dat. nar. 22. července 1979
Labutí 1370, Strakonice I, 386 01 Strakonice
Den vzniku členství: 5. února 2015

člen:
 
MUDr. VÍT KAŇKOVSKÝ, dat. nar. 5. února 1970
Čenkovská 1132/75, 589 01 Třešť
Den vzniku členství: 1. května 2015

člen:
 
Ing. ALŽBĚTA ROSSI, dat. nar. 17. září 1977
Hrnčířská 629, Kolín II, 280 02 Kolín
Den vzniku členství: 11. října 2016

místopředseda správní rady:
 
JUDr. JOSEF SVOBODA, dat. nar. 18. července 1953
U stanice 592/9, Liboc, 161 00 Praha 6
Den vzniku funkce: 26. ledna 2017
Den vzniku členství: 26. ledna 2017

člen:
 
DITA SVOBODOVÁ, dat. nar. 26. července 1979
Lečkova 1521/15, Chodov, 149 00 Praha 4
Den vzniku členství: 26. ledna 2017

člen:
 
HILDA VORLÍČKOVÁ, dat. nar. 18. srpna 1942
Talichova 647/60, Kohoutovice, 623 00 Brno
Den vzniku členství: 20. ledna 2017

předseda správní rady:
 
MUDr. IVAN STANĚK, dat. nar. 25. prosince 1951
Beethovenova 214/26, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem
Den vzniku funkce: 20. ledna 2017
Den vzniku členství: 20. ledna 2017

člen:
 
Doc. PhDr. LADA CETLOVÁ, Ph.D., dat. nar. 27. července 1962
Poděbaby 126, 580 01 Havlíčkův Brod
Den vzniku členství: 20. ledna 2017

Počet členů:
9

 

Dozorčí rada:

 
člen dozorčí rady:
 
JUDr. PETR ŠUSTEK, Ph.D., dat. nar. 31. října 1980
Janáčkovy sady 1277/10, 741 01 Nový Jičín
Den vzniku funkce: 1. února 2017
Den vzniku členství: 1. února 2017

člen dozorčí rady:
 
MUDr. MILAN NOVÁK, dat. nar. 8. března 1953
Jiráskova 841, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav
Den vzniku členství: 26. ledna 2017

člen dozorčí rady:
 
MUDr. HANA VESELOVSKÁ, dat. nar. 3. května 1970
Kamenického 425, 336 01 Blovice
Den vzniku členství: 21. března 2017

člen:
 
PETR ŠUSTEK, dat. nar. 31. října 1980
Janáčkovy sady 1277/10, 741 01 Nový Jičín
Den vzniku členství: 20. listopadu 2017