Aktuality
21.11.2016
Certifikovaný kurz Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče, Praha, 21. - 23. 11. 2016

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče" seznámí účastníky se základními společnými požadavky systémů pro řízení kvality a připraví je jak teoreticky, tak i prakticky k výkonu funkce interního auditora kvality a bezpečí zdravotnického zařízení.


20.10.2016
Akreditace Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje byla Spojenou akreditační komisí úspěšně akreditována jako první zařízení svého druhu v ČR. O podrobnostech se můžete dočíst v tomto odkazu


20.10.2016
"Funkční Program prevence a kontroly infekcí a jak na to?", Praha 20.10.2016

V rámci prevence závažných rizik při poskytování zdravotní péče pořádá Spojená akreditační komise seminář "Funkční Program prevence a kontroly infekcí a jak na to?". Cílem vzdělávací akce je seznámit účastníky nejen s nejčastějšími riziky a chybami procesu řízení infekcí, ale i s možnými efektivními postupy pro jejich minimalizaci.


10.10.2016
Certifikovaný kurz Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení, Praha, 10.10. - 12.10.2016

Certifikovaný kurz "Efektivní postupy řízení kvality a bezpečí péče ve zdravotnickém zařízení" si klade za cíl připravit odborníky v oblasti řízení kvality, kteří budou schopni plánovat, řídit, koordinovat, komunikovat a vyhodnocovat budování a udržování systému pro řízení kvality péče a bezpečí pacientů a připravit zdravotnické pracoviště/zařízení k akreditaci/certifikaci.

Anketa
Souhlasíte s porušením lékařského tajemství ve výjimečných případech (ochrana zdraví třetí osoby)?
a)  Ano.  240b)  Ne.  41c)  Nevím.  24

Archív anket »

Aktuality

Nově jsem také na FACEBOOKU!

 

 

Všimli jste si naší nové aktivity na sociální síti Facebook? Nově pro Vás budeme přidávat aktuální události Spojené akreditační komise (např. pořádání kurzů a seminářů), příspěvky z oblasti bezpečí zdravotní péče a další zajímavosti ze zdravotnictví.

 

Přidejte si naši stránku mezi oblíbené, dejte nám "LIKE" a budete mít informace vždy mezi prvními!

 

 

Certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče"

 

Ve dnech 21. - 23.11.2016 proběhl v Ústřední vojenské nemocnici certifikovaný kurz "Interní auditor kvality a bezpečí zdravotní péče". Naplnění kurzu, tj. do posledního místa, odpovídalo současným potřebám zdravotnických zařízení, mít k dispozici školeného a zkušeného auditora kvality. 

Během prvních dvou dnů získali účastníci teoretické informace a rady "přímo z terénu" od našich zkušených lektorů a auditorů - Ing. Gabriely Frankové a doc. MUDr. Dalibora Pastuchy, Ph.D., MBA. Poslední den kurzu byl v režii Mgr. Ivany Koudelkové, kdy proběhlo praktické ověřování získaných informací.

 

Věříme, že kurz splnil Vaše očekávání a brzy se uvidíme na dalších, jejichž termíny budou zveřejněny na webových a facebookových stránkách.