Na vzdělávací akce

  • pro veřejnost je možné se přihlásit přes Klientský informační systém (KIS), který navazuje na sekci Vzdělávací akce. Pomocí tohoto systému lze jednoduše spravovat své osobní informace a přihlašovat se na pořádané akce, aniž byste ztratili přehled nad všemi důležitými informace. Při vývoji jsme se drželi hesla: „Vše na jednom místě.”
  • na míru, prosíme, zašlete požadavek e-mailem na adresu sekretariat@sakcr.cz a my se Vám obratem ozveme s nabídkou

Jako v každém systému, i v KIS je nutná prvotní registrace uživatele, kterou můžete vytvořit kliknutím na odkaz v pravém horním rohu „Přihlášení pro klienty”. Systém Vás dále provede základními kroky pro úspěšné dokončení a potvrzení registrace (aktivační link zaslaný na e-mail). Poté se můžete přihlásit do svého účtu a dále na naše vzdělávací akce, které jsou již aktuálně vypsané v systému.

Po přihlášení do svého profilu budete automaticky přesměrování do interní sekce „Osobní údaje” a upozornění na kontrolu svých osobních údajů a jejich aktualizaci.

Další záložkou „Přihlásit se na akci” můžete provést výběr a registraci k účasti na aktuálním semináři, kurzu, workshopu či konferenci. Na stránce můžete vidět výčet akcí nebo si jednotlivé rozkliknout a dozvědět se více – včetně lektorů, časové dotaci či programu. Rovněž je zde viditelný aktuální počet volných míst. V případě naplněné kapacity budete mít možnost se přihlásit jako náhradník a v případě stornování účasti někoho jiného budete vyzváni k dokončení registrace na kurz.

Nejdůležitější sekcí je „Moje přihlášky a absolvované”. Zde můžete vidět všechny akce, na které jste přihlášeni nebo jste je již absolvovali a stáhnout si k nim potřebné dokumenty - zálohové listy s pokyny k platbě, info o stavu platby, daňové doklady pro zaměstnavatele či potvrzení o účasti po proběhlé akci a potvrzené prezenci.

V poslední sekci naleznete Dokumenty ke stažení z již absolvovaných akcí.

Pokud Vám v nynější podobě něco chybí nebo byste měli návrh na zlepšení, určitě nás kontaktujte na adrese rw@sakcr.cz